kuchnie Szczecin

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia na wymiar

Tradycja czy nowoczesność – to pytanie wielu z nas zadawało sobie przy różnych okazjach. Z jednej strony postęp kusi ergonomią, nowoczesnymi agresywnymi kształtami i precyzją wykonania… z drugiej strony tradycja zawsze ma za sobą urok nostalgii – lepiej czujemy się otoczeniu ciepłych barw, drewna i znanych dzieciństwa widoków. Można też eksperymentować ze stylami – czerpać po trochu z jednego i drugiego tak, aby stworzyć coś niepowtarzalnego.

Niezależnie od tego, gdzie plasuje się nasz wybór, DekaDekor Szczecin – profesjonalny wykonawca mebli na wymiar Szczecin i okolice – jest gotowy zapewnić pełen wybór kuchennej zabudowy w najwyższym standardzie. Specjalizując się w artystycznym stolarstwie, jesteśmy w stanie wykonać meble które łączą w sobie solidność z niezrównaną jakością wykonania i walorami estetycznymi. Nie ma takiego domu, którego nie da się ulepszyć odpowiednio dobranymi meblami. Niezależnie od tego, jaka jest kuchnia – mała, duża, osobna lub łączona z salonem w tak zwanym „stylu skandynawskim” – jesteśmy w stanie zaprojektować nasze meble tak, aby w pełni wykorzystały dostępną ilość miejsca. Nawet kawalerka cieszyć się może w pełni wyposażoną kuchnią – jeżeli tylko dobrze rozplanuje się zabudowę i sporządzi odpowiedni zestaw mebli.

Poza komfortem dla większości jednak liczą się również walory estetyczne. Spędzając gdzieś większą część naszego życia, nie chcemy chyba aby było to miejsce ciemne, ponure albo męczące nasze oczy. W tym celu DekaDekor Szczecin stara się dołożyć wszelkich starań, aby meble kuchenne oferowane klientom były nie tylko zawsze w jak najlepszej jakości, ale i wpisywały się w „klimat” całego pomieszczenia. Przed projektem zawsze uważnie oglądamy i mierzymy każdą kuchnie tak, aby jak najlepiej zgrać nasze przyszłe dzieło z istniejącą już zabudową. Dzięki temu klient może być pewny, że jego nowy zakup będzie idealnie wkomponowany w pomieszczenie i nie wywoła wrażenia niedopasowania. Jeżeli niektóre potrawy określa się mianem dzieł sztuki, czy nie warto pomyśleć też w ten sposób o własnej kuchni?
 

meble kuchenne na wymiar Szczecinkuchnie Szczecin